Podstrona: Uczestnictwo w organizacjach i projektach / Wizytówka pracownika PRz

Uczestnictwo w organizacjach i projektach

1991-1994 r. wykonawca projektu badawczego KBN pt. „Badanie czynników fizycznych wpływających na zdolność rozdzielczą detektorów cząstek elementarnych i promieniowania".

1994-1997 wykonawca projektu badawczego Unii Europejskiej pt. The role of acoustic anisotropy in the properties of semiconductor heterojunction and quantum well devices, realizowanego wspólnie z grupą prof. L.J. Challisa z Uniwersytetu w Nottingham.

1995-1996 wykonawca projektu badawczego KBN pt. „Dyfuzyjne rozchodzenie się wiązek fononów w anizotropowym ośrodku krystalicznym".

2000-2002 wykonawca projektu badawczego KBN pt. „Fonony akustyczne w podłożach krystalicznych w obecności defektów punktowych” .

(w późniejszych latach - do uzupełnienia)